Magento arendus

Magento

Magento on väga laialdaste võimalustega ja lihtsasti kasutatav e-poe platvorm, mille tasuta versioon sobib väiksematele ja tasuline versioon nõudlikematele, kuni kümnete tuhandete toodetega veebipoodide jaoks.

Platvormile on saadaval suur hulk kujundusteemasid oma stiilile ja brändile kohandamiseks ning lisasid tehnilise toimivuse, mõnusa ostukogemuse ja müügiefektiivsuse parandamiseks.

Magento eelised on selles sisalduvad turunduse-, otsingumootoritele optimeerimise ja tootekategooriate haldamise tööriistad.

Magento peamised eelised

  • Suur valik kujundusmalle ja piiramatud võimalused e-poe väljanägemise osas
  • Mobiilile kohanduv disain
  • Tuhanded juurde installeeritavad lisafunktsionaalsused
  • Erinevate keelte, valuutade ja hindade võimekus
  • Personaalsete pakkumiste, kupongide ja allahindluste võimalus
  • Lihtne tootekategooriate haldamine
  • Tõhusad turundus- ja SEO tööriistad

Kuidas saame Magento puhul aidata

Magento e-poe ehitamine nullist

Teenus sisaldab teemavalikut, valmis moodulite installeerimist ja vajadusel rätsepatööna moodulite ja kasutajaliideste ehitamist.

Kiiruse optimeerimine

E-kaubanduse puhul on veebilehe kiirus üks kriitilisemaid tegureid, millest oleneb, kas ostetakse sinult või vajutatakse tagasi nuppu. Oluline on e-pood seadistada nii, et oleks tagatud parim kasutajakogemus, kuid ei kannataks süsteemide toimimise kiirus.

Koodi- ja turvavigade parandamine

Ikka juhtub, et töö käigus tekivad koodivead. Pakume ka Magento veaotsimisteenust. Samuti teavitame ja harime, miks need tehnilised probleemid on tekkinud.

Tarkvarauuendused ja kasutajatugi

Võib juhtuda, et tarkvarauuendused tekitavad lehel vigasid ja soovimatuid muudatusi. Seepärast võiks seda läbi viia spetsialist, kes teab, mida uuendamine kaasa toob ja teeb uuele versioonile põhjaliku testimise. Kasutajatoe teenus tähendab igapäevast võimalust küsida abi ja konsultatsiooni.

Teenuse kvaliteedikontroll, serveri audit, lisatööd

Kui puudub adekvaatne ülevaade, milliseid lisasid poele on lisatud, kas ja kuidas on tagatud kliendiandmete turvalisus ja kuidas server järele tuleb, on mõistlik läbi viia mitmeosaline kvaliteedikontroll, mille abil teeme enne lisaarendusi kõigepealt kindlaks nõrkade kohtade algpõhjused.

Magento meeskond

Tarmo Põldme

Vanem PHP-arendaja

Tarmo Põldme lõpetas 2017. aastal Tallinna Tehnikaülikooli magistrantuuri infotehnoloogia erialal. Tarmo on programmeerimisega tegelenud kokku tänaseks juba 13 aastat.

Kristjan Kure

Vanem front-end arendaja

Kristjanil on enam kui 10 aastat rahvusvahelist töökogemust nii kampaaniate kui ka veebilehtede loomisel ettevõtetele, nagu nt Pizza Hut, Hyundai ja Coca-Cola.