Joomla arendus

Joomla

Joomla on sisuhaldussüsteem, mis teeb võimalikuks selle, et ka väga paljudel tehniliste teadmisteta inimestel on võimalik oma veebilehe sisu ise muuta ja uuendada.

Üle 9% kõigist ärilistel eesmärkidel loodud veebilehtedest maailmas on ehitatud Joomla platvormile. Kokku on internetis ligi 2 miljonit aktiivset Joomla veebilehte.

Platvorm sobib nii lihtsate kui ka väga suurte ja keeruliste veebilehtede ehitamiseks. Võrreldes näiteks veebiehitustööriistadega (Wix, VOOG jms) nõuab lehe haldamine alguses veidi enam aega süsteemiga tutvumiseks, kuid kui põhitõed on selged, on sisu haldamine ja lehe hooldamine lihtsad.

Joomla peamised eelised

Tasuta platvorm ja kiirem arendus

Joomla on ja jääb tasuta tarkvaraks, mille taga on ülisuur ja unikaalne vabatahtlike arendajate kogukond. Et sisuhaldussüsteem võiks olla tasuta kasutamiseks kõigile, on Joomla ökosüsteemi alus-põhimõte. Lisaks arendajatele panustavad platvormi arengusse ja lisadesse pidevalt ka paljud disainerid, serveri-ja süsteemiadministraatorid, klienditoe vabatahtlikud jne.

Joomla platvormile arendamine on üldjuhul kiirem ja odavam kui lihtne HTML.

Paindlik

Platvorm pakub tuhandeid tasuta ja verifitseeritud lisasid ning tasuta ja tasulisi kujundusmalle. Süsteem on paindlik ning hõlpsasti vajaduste kasvades erinevate lisadega tuunitav alates blogimoodulist kuni veebipoe mallideni.

Joomla keskkond sobib eriti suurepäraselt mitmekeelsete veebisaitide loomiseks ja hõlpsaks haldamiseks.

Google-sõbralik

Joomla on nii kasutaja- kui otsingumootorisõbralik. Joomlale on võimsad SEO tööriistad juba sisse ehitatud. Sisu haldamise keskkonnas on väga lihtne lisada metadatat (mida hakatakse kuvama otsingu tulemuses) ja peamisi märksõnu, mille otsingusse sisestaja sinu lehele võiks jõuda.

Turvaline

Joomlale on sisse-ehitatud kahe-etapiline autentimine ja võimalus jagada väga erinevate õigustega ligipääse sisushaldussüsteemile. Kogukond hoolitseb pidevalt selle eest, et turvalisust puudutavad uuendused oleksid pahategijatest ees.

Joomla teenused

Joomla kujundusmalli arendus

Disainime sinu veebilehele kujunduse ja muudame selle interaktiivseks ja mobiilsetele seadmetele kohanduvaks Joomla kujundusmalliks.

Kodulehe arendus algusest lõpuni

Teeme sulle hea hinnapakkumuse ja ehitame kodulehe valmis kiiresti.

Veebikomponentide loomine rätseptööna

Joomla platvorm pakub tuhandeid lisasid, kuid ometi võivad sinu funktsionaalsed vajadused olla sedavõrd omapärased, et ideaalset lahendust ei leidu. Sellisel juhul arendame sulle vajalikud osad rätseplahendustena.

Sisu ületoomine/import

Sisu lisamisega veebi võib hakkama saada igaüks. Sadade sisulehtede ületoomist teistelt/vanadelt lehtedelt ei pruugi ette võtta käsitööna. Kui sisu juba eksisteerib mõnes struktureeritud andmebaasis või CSV dokumendina, saame kirjutada skripti selle toomiseks Joomlasse.

Joomla kujundusmalli personaliseerimine

Joomla pakub tuhandeid kujundusmalle, millest osad on tasuta ja osad tasulised. Kui oled sobiva välja valinud, kuid see vajaks teatud muudatusi, siis saame seda teha.

Sidumine väliste liidestega

Aitame muuta äri- ja turundusprotsesse automaatsemaks, seadistada registreerimisvorme ja automaatvastuseid, liidestada kodulehte muude väliste süsteemide või programmidega nagu näiteks Mailchimp, SurveyMonkey vms.

Hooldus ja uuendused

Hoolitseme selle eest, et Joomla versioon ja lisad oleksid uuendatud ja leht alati turvaline.

Tervisekontroll

Kontrollime lisaks turvalisust puudutavale lehe kiirust ja teeme ettepanekud tegevusteks, mis aitaksid kiirust tõsta. Näiteks piltide suuruse optimeerimine, ebavajalike lisade deinstalleerimine jne.

Joomla meeskond

Tarmo Põldme

Vanem PHP-arendaja

Tarmo Põldme lõpetas 2017. aastal Tallinna Tehnikaülikooli magistrantuuri infotehnoloogia erialal. Tarmo on programmeerimisega tegelenud kokku tänaseks juba 13 aastat.

Kristjan Kure

Vanem front-end arendaja

Kristjanil on enam kui 10 aastat rahvusvahelist töökogemust nii kampaaniate kui ka veebilehtede loomisel ettevõtetele, nagu nt Pizza Hut, Hyundai ja Coca-Cola.